Recenze o Oculear

 • František
  Obrýlený mě zavolali ze školní lavice. Když jsem se stal vrcholovým manažerem, rozhodl jsem se přejít na čočky. Ti, kdo je nosí, mě pochopí: pálení a zarudnutí očí se staly stálými společníky. Ale moje žena si koupila kapky Oculear a teď nevypadám jako člověk s chronickým nedostatkem spánku.
  Oculear
 • Eva
  Často musím sešity svých studentů nosit domů. Kontroluji je poté, co dokončím domácí práce. K večeru se písmena vzdalovala a zaostřování bylo obtížnější. Kamarád poradil kapky oculear a na půl roku problém zmizel.
  Oculear
 • Eva
  Když jsem si ve třiceti všiml, že mě při změně počasí mučí oční tlak, začal jsem mít obavy! Pracuji na železnici a taková "porucha" může vést k trestní odpovědnosti. Lékárník mi doporučil Oculear a teď se nebojím změny ročních období.
  Oculear
 • Lenka
  Studentský život a studium v noci udělaly své. Ve čtvrtém roce únava očí narostla natolik, že se pod umělým osvětlením začaly samy zavírat. Ale moje matka zazvonila na poplach a dostal jsem od ní kapky Oculear. Teď bez nich nemůžu jít na univerzitu!
  Oculear
 • Simona
  Mým úkolem je měnit vzhled a styl. Make-up je něco, co je spojeno s profesionální činností. Řasenka, šípy, stíny - to vše vyvolalo zhoršení vidění. Lékař mi předepsal kapky Oculear a nyní jsem zpět v řadách.
  Oculear
Uživatelské hodnocení Oculear
4.4
30